Poświęcenie boiska w Szkole im. ks. Jana Długosza we Włocławku
2017-10-18

18 października ks. bp Wisław Mering dokonał poświęcenia i otwarcia nowego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej ZSK (ul. Wojska Polskiego 2A). W wydarzeniu tym uczestniczyli m.in.: Jarosław Stawiarski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, przedstawiciele Parlamentu Joanna Borowiak i Łukasz Zbonikowski, przedstawiciele Urzędu Marszłkowskiego, Kuratorium, Kurii z ks. prał. Wojciechem Frątczakiem, Wikariuszem Generalnym na czele i ks. prał. Lesławem Witczakiem, ekonomem diecezji, ks. prał. Jacek Szymański, rektor WSD, ks. prał. Sławomir Deręgowski, Wikariusz Biskupi na rejon włocławski, ks. Michał Krygier, kustosz bazyliki katedralnej, zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy, rodzice oraz społeczność „Długosza”.

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Zobacz inne aktualności z grupy GALERIA