Jubileusz 100-lecia konsekracji kościoła w Chełmicy Dużej
2017-10-09

„Bóg pragnie domu pomiędzy ludźmi, bo pośród nich pragnie zamieszkać. Przede wszystkim jednak pragnie zamieszkać w samym człowieku. To jest prawdziwy owoc świątyni pomiędzy nami, że Boga stąd zabieramy w naszych sercach w każde miejsce, w którym się znajdujemy, zabieramy Go we wszystko, czym żyjemy, we wszystko, co nas stanowi” – mówił ks. bp Wiesław Mering w homilii 8 października br. podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej w Chełmicy Dużej z okazji jubileuszu 100-lecia konsekracji świątyni parafialnej.

Zdjęcia: Natalia Cackowska

Zobacz inne aktualności z grupy GALERIA