Minister Edukacji Narodowej z wizytą u Biskupa Włocławskiego i w Zespole Szkół Katolickich
2017-02-21

W poniedziałek 20 lutego br., do Włocławka przyjechała Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. Pierwszym punktem odwiedzin była wizyta złożona ks. bp. Wiesławowi Alojzemu Meringowi w Domu Biskupów Włocławskich. W spotkaniu uczestniczyła także p. Joanna Borowiak - Poseł na Sejm RP, p. Mikołaj Bogdanowicz - Wojewoda Kujawsko-Pomorski, p. Marek Gralik - Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, ks. prał. Jacek Kędzierski – Dyrektor ZSK im. ks. J. Długosza oraz p. Jarosław Chmielewski – Radny Rady Miasta Włocławek.

Zobacz inne aktualności z grupy GALERIA