Spotkanie opłatkowe ks. bp. W. Meringa z kapłanami diecezji
2016-12-23

„Życzenia i wydarzenia zawsze są te same. Chrystus narodził się, przychodzi nieustannie podczas Mszy św., przyjdzie kiedyś u kresu czasów i pytamy się z niepokojem, kiedy to będzie? To przyjście jest, ono się dokonuje. W momencie, kiedy my sami stajemy w obliczu Chrystusa, dokonuje się pełnia naszego czasu, naszego życia” – powiedział ks. bp Wiesław Mering do duchowieństwa zebranego 22 grudnia w domu biskupim na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. Wcześniej, w imieniu kapłanów diecezji, życzenia Pasterzowi Diecezji i ks. bp. Stanisławowi złożył Kanclerz Kurii Diecezjalnej Włocławskiej, ks. prał. Artur Niemira.

Zobacz inne aktualności z grupy GALERIA