Spotkanie dekanalnych duszpasterzy młodzieży (zapowiedź)
2017-10-13

Duszpasterstwo młodzieży diecezji włocławskiej organizuje 21 października 2017, w sobotę, w Kole w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, spotkanie dekanalnych duszpasterzy młodzieży.

Początek spotkania o godzinie 10.00. W programie wspólna modlitwa brewiarzowa (modlitwa przedpołudniowa) oraz spotkanie robocze dotyczące przygotowania Synodu na temat młodzieży zapowiedzianego przez papieża Franciszka, wydarzeń związanych z duszpasterstwem młodzieży w diecezji włocławskiej oraz organizacją wyjazdu na ŚDM do Panamy. Z racji bardzo ważnych informacji, które muszę przekazać po spotkaniu Diecezjalnych Duszpasterzy Młodzieży w Warszawie, proszę wszystkich o obecność! Spotkanie zakończy się około godziny 12.00.

ks. Przemysław Pilarski
Diecezjalny duszpasterz młodzieży

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY