Odpust w Charłupi Małej i oddanie Diecezji Włocławskiej w opiekę Matki Najświętszej (zapowiedź)
2017-09-06

W roku stulecia Objawień w Fatimie oraz innych Jubileuszy Maryjnych chcemy oddać się na wyłączną własność naszej Matce i Królowej. Centralne Uroczystości związane z oddaniem Diecezji Włocławskiej w opiekę Matki Najświętszej odbędą się 8 września 2017 roku w Charłupi Małej, która tradycyjnie w tym dniu przeżywa coroczną Uroczystość Odpustową. Wszystkich, zwłaszcza duszpasterzy i ich wiernych na te centralne uroczystości zaprasza: biskup włocławski Wiesław Mering, który będzie przewodniczył Sumie Odpustowej i skieruje do nas Słowo Boże . Początek wspólnego świętowanie, tradycyjnie o godz. 12.00 na placu przed kościołem. Cały program uroczystości jest wyszczególniony na plakacie.

ks. Grzegorz Drzewiecki

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY