Ewangelizacja Włocławka, 03.09.2017 r. (zapowiedź)
2017-08-29

Po ewangelizacji w Licheniu, która miała miejsce 12 sierpnia, następnym miejscem ewangelizacji jest Włocławek w dniu 3 września. Będzie to niedziela ewangelizacyjna organizowana przez parafię św. Jana Chrzciciela (fara) i Forum Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej, przy współudziale parafii Wniebowzięcia NMP oraz parafii Wszystkich Świętych.

Wydarzenie rozpocznie się głoszeniem kerygmatu, świadectwami, podczas mszy świętych we włocławskiej farze o godz. 8, 9.30, 11, 12.30.

Ewangelizatorzy z miasta i diecezji są zaproszeni na mszę św. o 12.30, po której wyruszą w teren – na Śródmieście. Wśród form ewangelizacji nie zabraknie bezpośrednich spotkań z mieszkańcami i obwieszczania Radosnej Nowiny, będzie teatrzyk z bajką kerygmatyczną dla dzieci (przedstawienia: po mszy św. o godz. 12.30 oraz o godz. 15 i 17), kawiarenka ewangelizacyjna, modlitwa wstawiennicza, zaproszenie do włocławskich wspólnot oraz na Kurs Alpha, radosne śpiewanie przy kościele, na Bulwarach, Placu Wolności i nie tylko.

Na zakończenie planowane jest uwielbienie przed farą o godz. 17.30.

Więcej szczegółowych informacji udzielą:
• Jacek Bargielski tel. 663 250 700, e-mail: jacek (at) bargielski.pl
• ks. Piotr Stolecki tel. 609 076 919, e-mail: piotrstolecki (at) wp.pl

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY