14. rocznica święceń biskupich i ingresu do katedry włocławskiej Księdza Biskupa Wiesława Meringa

2017-04-22

W sobotę 22 kwietnia br. przypada liturgiczna rocznica święceń biskupich i ingresu do katedry włocławskiej Księdza Biskupa Wiesława Meringa, Ordynariusza Włocławskiego. Pamiętajmy tego dnia w naszych wspólnotach o modlitwie w intencji Księdza Biskupa. Upamiętnienie tej rocznicy połączone zostanie z imieninami Pasterza Diecezji w dniu 21 czerwca br.

Jubileusz 25-lecia święceń biskupich ks. bp. Bronisława Dembowskiego (zaproszenie)

2017-04-18

W tym roku mija 25 lat od święceń biskupich i ingresu do katedry włocławskiej Księdza Biskupa Bronisława Dembowskiego. 20 kwietnia br., a więc dokładnie w rocznicę dnia, w którym Dostojny Jubilat przyjął sakrę biskupią, Diecezja Włocławska będzie obchodzić jubileusz swojego poprzedniego biskupa.

Włocławek: Wielki Czwartek, Msza Krzyżma (informacje dla opiekunów ministrantów)

2017-04-06

Tradycyjnie, Liturgiczna Służba Ołtarza Diecezji Włocławskiej zaproszona jest do udziału we Mszy św. Krzyżma. Program spotkania: