DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA


Turniej w piłkę halową rejonu konińskiego
2017-11-25

W sobotę 25 listopada br. roku w Hali Środowiskowej w Wysokiem k. Kramska odbył się Rejonowy Turniej w piłkę halową Liturgicznej Służby Ołtarza rejonu konińskiego. W zawodach wzięły udział drużyny, które uplasowały się na pierwszych pozycjach w potyczkach w poszczególnych dekanatach rejonu.

W turnieju rejonowym o najlepszą pozycję walczyły zespoły z dekanatów: konińskiego II, konińskiego I, kolskiego, kościeleckiego, tuliszkowskiego, kłodawskiego i sompoleńskiego. Zawodnicy rozgrywali mecze w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

W kategorii szkoły podstawowej pierwsze zdobyła drużyna ministrantów z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Grzegorzewie, w kategorii gimnazjum na pierwszej pozycji uplasowała się również drużyna z Grzegorzewa, natomiast w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Starym Mieście. Zespoły te jednocześnie zakwalifikowały się do etapu diecezjalnego rozgrywek. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy Bożego prowadzenia w dalszej walce. Duszpasterzom dekanalnym i parafialnym Liturgicznej Służby Ołtarza oraz wszystkim uczestnikom składamy podziękowanie za wszelki trud.

Zdjęcia: Mateusz Kozłowski
Tekst: ks. Marcin Olejniczak, duszpasterz LSO rejonu konińskiego

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Zobacz inne aktualności z grupy AKTUALNOŚCI


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011  CMS   Odwiedzin: 13285912 -GOŚCI ONLINE: 26

projektowanie stron www