DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA


Turniej w piłkę halową rejonu konińskiego

2017-11-25

W sobotę 25 listopada br. roku w Hali Środowiskowej w Wysokiem k. Kramska odbył się Rejonowy Turniej w piłkę halową Liturgicznej Służby Ołtarza rejonu konińskiego. W zawodach wzięły udział drużyny, które uplasowały się na pierwszych pozycjach w potyczkach w poszczególnych dekanatach rejonu.


Warsztaty lektorskie w Zduńskiej Woli

2017-11-25

Dnia 25 listopada br. miały miejsce „Warsztaty lektorskie” organizowane przy parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. w Zduńskiej Woli. Pomysł narodził się spontanicznie, gdy uczestnicy Koła Biblijnego zapragnęli również posługiwać swoim głosem jako lektorzy podczas Mszy świętej. W spotkaniu uczestniczyły łącznie 24 osoby. 


Jasna Góra: włocławscy biskupi biorą udział w rekolekcjach dla Episkopatu

2017-11-21

„Według miary daru Chrystusowego” pod takim hasłem w poniedziałek, 20 listopada, na Jasnej Górze rozpoczęły się doroczne rekolekcje biskupów. Czterodniowe nauki rekolekcyjne wygłosi ks. prał. Paweł Ptasznik z Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej, bliski współpracownik św. Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. W rekolekcjach z Włocławka biorą udział: ks. bp Wiesław Mering, ks. bp Stanisław Gębicki i ks. bp Bronisław Dembowski.


Dziekan z Kłodawy rozdaje puchary młodym piłkarzom

2017-11-18

W sobotę 18 listopada br. o godz. 10.00, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Dziekana Dekanatu Kłodawskiego. Turniej zorganizował dekanalny duszpasterz Służby Liturgicznej ks. Juliusz Graniczny. Wzięło w nim udział 9 drużyn.


Smólnik: dekanalne rozgrywki ministrantów w piłkę halową

2017-11-17

W piątek 17 listopada w hali sportowej przy szkole w Smólniku odbył się turniej piłkarski liturgicznej służby ołtarza dekanatu włocławskiego II. W rozgrywkach udział wzięło dziesięć zespołów w trzech kategoriach wiekowych.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011  CMS   Odwiedzin: 13285908 -GOŚCI ONLINE: 28

projektowanie stron www