DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA


Nawigacja w rodzinie - warsztaty multimedialne w Lipnie (zaproszenie)
2017-11-24

Nawigacja w rodzinie - warsztaty multimedialne. Lipno, 26.11.17 r.

Zapraszamy na warsztaty multimedialne pt. "Nawigacja w rodzinie", które będą miały miejsce w kinie Nawojka w Lipnie 26 listopada 2017 roku o godz. 16:00. Wstęp wolny.

"Życiu małżeńskiemu i rodzinnemu nieustannie trzeba nadawać kierunek, trzymać stery, korygować kurs, a nade wszystko znać cel podróży i wiedzieć, które droga jest do niego najwłaściwsza. Nie możesz dogadać się ze współmałżonkiem? Kolejny raz czujesz, że zawiodłeś jako rodzic? Czwarty raz w tym miesiącu mówisz mężowi, że boli Cię głowa? Mówisz, że sam poradzisz sobie ze wszystkimi problemami rodzinnymi? A może po prostu chciałbyś być jeszcze lepszym współmałżonkiem i rodzicem?"

Osią warsztatów jest film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów, zajmujących się rozmaitymi dziedzinami życia rodzinnego. Są wśród nich dr Jacek Pulikowski - autor wielu książek i wykładów o tematyce małżeńskiej, dr Szymon Grzelak - psycholog zajmujący się zagadnieniami wychowania dzieci i młodzieży, Robert Tekieli - dziennikarz, znawca tematyki New Age, Jacek Racięcki - terapeuta uzależnień oraz Anna Kołodziejczyk - psycholog ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

ks. Marcin Sadownik

 

 


Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011  CMS   Odwiedzin: 13285907 -GOŚCI ONLINE: 27

projektowanie stron www